5786 Знову найбагатший! Ед Ширан очолив список найбагатших музикантів

Знову найбагатший! Ед Ширан очолив список найбагатших музикантівЗнову найбагатший! Ед Ширан очолив список найбагатших музикантів
Виконавця хіта Shape of you, Ед Ширана було знову визнано найбагатшим співаком у категорії до 30-ти років у Великобританії.

До речі, першість серед зірок Ширан отримує вже другий рік поспіль.

Згідно даним Sunday Times Rich List, стан 29-річної зірки становить на сьогодні 200 мільйонів фунтів стерлінгів (40 з яких, він заробив за минулий рік). Далі розташовуються колишні учасники гурту One Direction: на другому місці – Гаррі Стайлз, на третьому – Найл Хоран, а Луї Томлінсон, Ліам Пейн і Зейн Малік зайняли, відповідно, п’яту, шосту і сьому позиції рейтингу.  На четвертому місці опинилася група Little Mix, на восьмому – Сем Сміт, на дев’ятому – Stormzy і Ріта Ора (по 20 мільйонів фунтів кожен), а за ними – Дуа Липа і Джордж Езра (по 16 мільйонів).

Нагадаємо, давати концерти Ед Ширан почав десять років тому.  Його пісні починали користуватися популярністю поступово, аж поки в січні 2017 року не вийшов його сингл Shape of You, який побив всі рекорди переглядів і прослуховувань.

Читайте также:  Суд признал секс в командировке обычным занятием

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 + три =

наверх