205 В минированиях ВСП отслеживается некая тенденция

В минированиях ВСП отслеживается некая тенденция26.02.2019 15:30

ЛЕВ СЕМИШОЦКИЙ

Говорят, один – случайность, два – совпадение, а три – тенденция. Трижды за последние 8 месяцев поступали сообщения о заминировании Высшего совета правосудия, и трижды в этот день должно было слушаться одно и то же дисциплинарное дело.

Чергове повідомлення про замінування зірвало засідання ВРП, що мало відбутися 19 лютого. Цілком логічно припустити: якщо щось «мінують», то це комусь потрібно.

Нагадаємо: спочатку була «замінована» робота дисциплінарних палат Ради 27 червня та 1 серпня 2018 року. Після першого випадку відкрито провадження за ч.1 ст.259 Кримінального кодексу. Розслідування триває дотепер.

Якщо поглянути на плани роботи ВРП, то виявиться: саме в дні надходження повідомлень мали розглядатися дисциплінарні справи двох столичних суддів. Неля Ластовка з Дніпровського районного суду м.Києва згадується в них двічі, що, за наведеною формулою, можна віднести до збігу. Натомість її колега із Солом’янського райсуду Людмила Кізюн мала з’явитися на всі 3 засідання.

Утім, 1.08.2018 третя дисциплінарна палата Ради продовжила свою роботу. Зокрема, вирішила звільнити з посад і Н.Ластовку, і Л.Кізюн. А 19 лютого скарги суддів на ці висновки мала розглядати ВРП.

У кулуарах колегіального органу також убачають певну закономірність у надходженні повідомлень про замінування. Хоча й не називають прізвищ тих, кому може бути вигідним перенесення засідань.

Прикметно, що 19 лютого в коридорах Ради бачили тільки представника Н.Ластовки, а захисника Л.Кізюн не помітили. Може, це також лише збіг обставин, але тепер ВРП має призначити нову дату розгляду та повідомити скаржників про це щонайменше за 10 днів.

Утім, скільки вірьовку не плести, а кінець їй буде.

Читайте также:  У «Инколанс» есть предложения по продвижению имиджа Украины в мире

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

тринадцать + 19 =

наверх