5764 UNPLUGGED: Барських презентував акустичний альбом суперхітів « С Максом по домам»

UNPLUGGED: Барських презентував акустичний альбом суперхітів « С Максом по домам»Сингли, які підкорили десятки країн і стали для багатьох саундтреками життя, тепер звучать зовсім по-домашньому.  Камерні версії пісень не тільки не втратили своєї актуальності, а скоріше навпаки, в умовах кардинальної зміни темпоритму життя і настрою часу, ще більше посилили елемент своєї хітовості і романтизму.

UNPLUGGED: Барських презентував акустичний альбом суперхітів « С Максом по домам»

«Я завжди прагну до того, щоб моя музика надихала слухача і підтримувала його в будь-яких ситуаціях.  Сьогодні, коли ми замкнені в своїх квартирах і бачимо один одного через інтернет, особливо важливо використовувати музику, як дотик.  Я підготував ваші улюблені пісні в акустичному live виконанні, щоб вони звучали, ніби зіграні у вашій квартирі іншому.  Просто слухайте і підспівуйте всією сім’єю, я поруч », – коментує прем’єру Барських.


«С Максом по домам» став сьомим альбомом у дискографії артиста, в який увійшли 8 суперстнглів, презентованих музикантом в період 2014-2019 років: «Тумани», «Небо», «Берега», Моя любов», «Неземная»,« Полураздета »,« Странная»,« Хочу танцевать ». Прем’єра вже доступна на всіх цифрових майданчиках і офіційному YouTube-каналі артиста.

Читайте также:  Кот перестал воровать игрушки и начал приносить деньги

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девять − три =

наверх