5794 У день свого народження співак ALEKSEEV представляє новий сингл “Ревность»

У день свого народження співак ALEKSEEV представляє новий сингл “Ревность»У день свого народження співак ALEKSEEV представляє новий сингл “Ревность»

2020 особливий рік для артиста, співак відсвяткував 5-ти річчя творчого життя. Саме в квітні 2015 вийшов кавер на пісню Ірини Білик “Я пливу”, який відкрив артисту дорогу на велику сцену.

18 травня ALEKSEEV виповнюється 27 років. У день народження артист випускає свою нову пісню під назвою «Ревность».
“Не плутай свої ревнощі з моєю любов’ю” – головний меседж нового синглу артиста.

“Ревнощі – добре чи погано? Як мінімум легковажно, якщо ми говоримо про таке велике почуття, як любов! Не заважайте її прояву, коли це потрібно, але не давайте їй головну роль на шляху до великого щастя. Це всього лише контрастний епізод у вашій спільній історії, не надавайте їй великого значення. ” – співак поділився роздумами.

У артиста є відмінна традиція в свій день народження випускати нові пісні і проводити цей день на сцені. Незважаючи на ситуацію в світі концерт ВІДБУДЕТЬСЯ !!!! 18 травня, о 21:00 в INSTAGRAM – акаунті співака. Такого концерту в творчості артиста ще не було. Ви почуєте пісні, які дуже рідко звучать на концертах ALEKSEEV.

У день свого народження співак ALEKSEEV представляє новий сингл “Ревность»

«Для мене день народження – це привід зустрітися з шанувальниками і моїми рідними людьми. Я майже щороку зустрічаю цей день на сцені, випускаю нові пісні. В цьому році ми підготували онлайн-концерт. Заспіваю свої пісні в незвичайному звучанні», – поділився ALEKSEEV. 

Читайте также:  СНБО решил провести аудит «Укроборонпрома» и предприятий-участников концерна с привлечением иностранных экспертов

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + 3 =

наверх