5782 #стопкультурнийкарантин

#стопкультурнийкарантин#стопкультурнийкарантин
Ми не німі, але нас не чують!

Якщо нас не чують, то нас побачать!

Пандемія Covid-19 зупинила весь світ.Коли уряди інших країн рятують свої економіки шляхом підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, український уряд ще тільки розробляє програми подолання кризи.

При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів знаходиться у забутті. Нас ніби не існує.

Ресторанам дозволили літні майданчики та їжу на виніс, перукарням — попередній запис та чіткі вимоги соціальної дистанції, навіть для торгівельно-розважальних центрів — обмеження щодо кількості відвідувачів..

План майже готовий для всіх галузей, окрім індустрії культури та видовищ.Схоже нас немає в сценарії уряду.

В уряду не існує сценарію для нас, для понад 250 000 осіб — артистів, акторів, музикантів, балетмейстрів, організаторів заходів, кінотеатрів, івент агенцій, технічного персоналу світла, звуку та сцени, декораторів, квиткових операторів…

У нашій галузі — сотні спеціалізацій та професій, без яких годі уявити сучасне культурне життя країни сьогодні.

Акція #стопкультурнийкарантин покликана привернути увагу уряду до факту існування культурної індустрії в Україні і почати діалог з її представниками щодо можливого сценарію виходу з карантину. Вже сьогодні, 12 травня, о 22.00 на знакових локаціях українських міст увімкнуть спрямовані в небо промені світла.
Побачте нас! Почуйте нас!

Дайте нам можливість працювати, поговоріть з нами, як нам спільно розробити план виходу з карантину та відродити багатогранну культурну сферу України.

12 травня о 22.00 ви нас побачите.

Увімкни Україну!

Читайте также:  Модные советы: как одеваться стильно и недорого

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × пять =

наверх