1939 Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Стас Шурінс вперше випустив україномовну піснюСтас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Трек «Перемагай» став україномовною версією композиції You Can Be

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

Фіналіст шоу The Voice Of Germany Стас Шурінс нещодавно повідомив про своє рішення повернутися на українську сцену. Після кількох років творчої паузи артист заявив про себе мотиваційним треком You Can Be, присвяченим паралімпійцям, і навіть випустив кліп на нього.

Через місяць відбулося те, чого прихильники артиста так довго чекали від латвійця за національністю, який довгий час живе в Німеччині – Стас Шурінс нарешті випустив першу україномовну пісню. Вірніше, вона стала українською версією недавнього треку You Can Be. Автором слів композиції під назвою «Перемагай» стала солістка гурту VLASNA Тетяна Власова.

Стас Шурінс вперше випустив україномовну пісню

«Випуск пісні українською мовою – дуже логічне рішення, – каже Стас Шурінс. – Я дуже давно про це думав, але моїх знань, на жаль, поки що недостатньо, щоб написати гідний текст. Звертаючись в Паралімпійський комітет України з пропозицією про співпрацю, я озвучив своє бажання випустити You Can Be двома мовами, і, отримавши схвалення, зрозумів, що момент настав. Потім я познайомився з Тетяною Власовою, солісткою гурту VLASNA, і вона люб’язно погодилася написати український текст для You Can Be. У неї вийшло озвучити мої думки досить точно. Тепер я готовий поділитися зі світом результатом спільної роботи скромних ентузіастів. Пісня «Перемагай» – мій перший сольний трек українською мовою, моя гордість. Сподіваюся, що дуже скоро настане той день, коли я і сам зможу похвалитися авторством подібного тексту».

Читайте также:  Без США конфликт в Украине урегулировать не получится – Лукашенко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 − 11 =

наверх