РЕКОРД! Лєна Темнікова встановила безпрецедентний рекорд!РЕКОРД! Лєна Темнікова встановила безпрецедентний рекорд!

Більше мільярда разів користувачі Instagram запустили у себе на сторінках маски та ігри Лєни Тємнікової! Таким чином, компанія TEMNIKOVA®, що належить артистці, встановила безпрецедентний рекорд серед усіх країн Східної Європи.

Співачка є абсолютним трендсеттером інновацій в світі шоу-бізнесу. Ігри та маски від Лєни Тємнікової відразу після випуску моментально приміряють на себе мільйони користувачів Instagram. Так, зовсім недавно Лєна Тємнікова стала першим артистом в країнах Східної Європи, яка випустила AR-гру для Instagram і поставила новий рекорд в соціальній мережі серед творців гейміфіцированних масок: в першу AR-гру «Беги за мной» зіграли понад 3,6 млн осіб за тиждень.

Кожен день більше 30 000 000 чоловік користується розробками TEMNIKOVA® в Instagram.

– Мільярд використань … Я пам’ятаю перший мільйон ще недавно, а вже мільярд! У цю цифру складно повірити, це ж як 1/7 населення Землі! – поділилася Олена Темнікова. – Круто, що наші продукти всім подобаються. Кожну маску і гру перед випуском я особисто тестую на собі, вони проходять жорстку перевірку. Мої улюблені “Пташка” і нова “Flowerboost”!
 
Пограти і приміряти маски в Instagram можна, підписавшись на Лєну Тємнікову (іконки в списку масок з’являться автоматично) або перейшовши на офіційний сайт співачки.