5736 Прем’єра відео до нового французького синглу «1!2!3!» від співачки LAUTA.

Прем’єра відео до нового французького синглу «1!2!3!» від співачки LAUTA.Після драйвових хітів «ЗОЖ» і провокаційного «П.М.С.» LAUTA знову змогла здивувати глядачів. Вона представила відео до треку «1!2!3!», що був написаний Анною Ніколайчук, Владиславом Чехович Aka DJ Lutique та самою співачкою, яка досконало знає французьку. Режисером відео став молодий український режисер і фотограф Віктор Бакін.

Прем’єра відео до нового французького синглу «1!2!3!» від співачки LAUTA.

Зйомки відбувалися у закритому павільйоні. Особливу увагу приділили світловому оформленню, через що здається, що співачка буквально занурена в різнокольорову масу. LAUTA в відео постає в новому образі, який неодмінно здивує глядачів.

Прем’єра відео до нового французького синглу «1!2!3!» від співачки LAUTA.

Сама пісня «1!2!3!» про руду дівчину, яка шукає кохання. «Її серце закрите під вуаллю сексуальності та сарказму, але всередині неї живе маленький рудий янгол, який хоче теплого справжнього почуття», – пояснює LAUTA. «Ginger girl», – співається у пісні і такими словами описує свій стан сама співачка.

Прем’єра відео до нового французького синглу «1!2!3!» від співачки LAUTA.

Це новий напрям в її творчості, який не закінчиться на одному синглі, а навпаки зовсім скоро захопить увагу, ще однією піснею та відео в провокаційному стилі LAUTA.

Читайте также:  В мелком опте 4 сентября подешевели бензины А-92 евро, А-95 евро и ДТ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + 20 =

наверх