Поздравления с Днем работников суда в 2019 году от руководителей судебной системы

Поздравления с Днем работников суда в 2019 году от руководителей судебной системы15.12.2019 09:24

Ежегодно 15 декабря Украина отмечает День работников суда. По случаю профессионального праздника руководители судебной системы и органов судейского самоуправления поздравили своих коллег с профессиональным праздником.

Рада суддів України

Шановні судді, працівники апарату суду! Дорогі колеги!

Від імені Ради суддів України та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників суду!

Саме Ви належите до когорти тих, хто свідомо присвятив своє життя служінню Людині, Закону, Справедливості і Державі.

Ваш високий фаховий рівень, відданість справі, принциповість, мудрість та чесність є для людей запорукою забезпечення справедливості та законності.

Ви щодня торуєте шлях до верховенства права і відстоюєте людську гідність.

Я сердечно бажаю Вам на цьому шляху сили, витримки, професійного гарту, вірності обраному фахові і задоволення від усвідомлення виконаного обов’язку перед громадянами і власним сумлінням. Будьте здорові, щасливі та успішні.

З повагою, Голова Ради суддів України  Богдан Моніч

 

Вища рада правосуддя

Шановні судді та працівники судів, органів та установ системи правосуддя!

Від імені Вищої ради правосуддя та від мене особисто прийміть щирі вітання

з Днем працівників суду!

З нагоди нашого професійного свята хотів би висловити слова вітання та підтримки кожному судді, адже здійснення правосуддя вами сьогодні відбувається у надскладних умовах динамічних законодавчих та суспільних перетворень, високої соціальної напруги та дефіциту суддівських кадрів.

Я вдячний кожному судді, кожному працівнику суду, органам та установам системи правосуддя, які попри труднощі своєю щоденною працею забезпечують функціонування складного механізму судової влади в Україні та розгляд майже чотирьох мільйонів судових справ.

Вірю, що ваш професіоналізм, відповідальність та сумлінне виконання обов’язків стануть запорукою нинішніх і майбутніх досягнень системи правосуддя нашої країни та дадуть кожному громадянину можливість реалізувати право на справедливий суд та захистити порушені права, свободи і законні інтереси.

Читайте также:  НБУ за период с 4 по 8 ноября купил на межбанке $372 млн

Щиро зичу суддям та усім працівникам судів, органів та установ системи правосуддя міцного здоров’я, успіхів, емоційної стійкості, незалежних принципових рішень і вчинків та віри у майбутнє нашої держави!

 З повагою Голова Вищої ради правосуддя  А.А. Овсієнко

 

Верховний Суд

Шановні судді та працівники апарату судів!

Вітаємо з професійним святом – Днем працівників суду!

Ви обрали нелегку, відповідальну, але водночас цікаву й гідну професію.

Від відданої та сумлінної роботи кожного з вас залежить, чи виправдаються очікування суспільства на незалежний та справедливий суд.

Наснаги вам, сил і натхнення для подальших здобутків у професійній діяльності в ім’я Закону, Верховенства Права та захисту прав Людини!

 

Конституційний Суд України

Шановні працівники Секретаріату Конституційного Суду України!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята –

Дня працівників суду!

На тлі соціально-політичних перетворень роль судових органів у захисті прав і свобод людини і громадянина, забезпеченні правової та економічної стабільності нашої держави є особливо важливою.

Конституційна реформа судової системи сприяє приведенню її у відповідність до кращих європейських і світових стандартів, результатом якої є посилення авторитету та довіри суспільства до Конституційного Суду України.

Ваше самовіддане служіння закону, наполеглива щоденна копітка праця, фахове здійснення наукового, організаційного та технічного забезпечення функціонування органу конституційної юрисдикції в Україні дає можливість вийти на якісно новий рівень діяльності Конституційного Суду України, здійснити крок уперед для подальшого його розвитку. Тож зробімо все, щоб гідно продовжити кращі традиції конституціоналізму задля зміцнення демократичних засад судочинства, посилення соціального захисту та утвердження конституційних цінностей.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя, життєвих гараздів, наснаги та нових професійних успіхів і досягнень на благо Українського  народу!

Читайте также:  Спекулянты приподняли безналичный курс доллара на пустом рынке

З повагою Голова Конституційного Суду України О. М. Тупицький

 

АПУ

Асоціація правників України вітає колег з професійним святом – Днем працівників суду!

Вітання є вдвічі приємнішими, коли ми пливемо однією течією – відстоюємо честь правничої професії та маємо на меті утвердження верховенства права.

Судді – люди, які несуть велику відповідальність за долю країни та її громадян. Завдяки своїй праці вони займають вагоме місце у державі. Але ситуація складається так, що відстоюючи чиїсь права, судова влада не має певності у своєму майбутньому.

Асоціація правників України бажає, щоб суддівський вклад у справу був завжди поміченим та приносив багато якісних змін, підвищуючи віру суспільства у справу. Ми, у свою чергу, продовжимо відстоювати професійні права представників професії та надавати підтримку. Стійкості вам і натхнення на цьому тернистому шляху правосуддя!

Асоціація правників України

Хмельницький окружний адміністративний суд

Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників суду.

Віддане, чесне й сумлінне служіння ідеалам правової держави, постійна відповідальність, високий професійний рівень і ґрунтовні знання – це ті незмінні принципи й основи нашої діяльності, які необхідні для успішного розвитку судової системи та підвищення довіри суспільства до судової гілки влади.

Тож нехай професіоналізм, самовіддана праця, незгасна енергія, мудрість та життєвий оптимізм супроводжують Вас на відповідальному шляху служіння народу України та стануть запорукою верховенства права в національному судочинстві.

З нагоди професійного свята бажаю успіхів, творчої наснаги, професійних звершень та мудрих рішень.

З повагою голова Хмельницького окружного адміністративного суду Олена Ковальчук           

Закон і Бізнес

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 + пять =

наверх