5719 Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго

Оля Полякова розчулила глядачів у ЧикагоУ рамках своїх перших гастролей «Королева Ночі» по США та Канаді, які розпочалися на Різдво, співачка далааншлагові концерти у Маямі, Нью-Йорку, Торонто та Чикаго. Виступ в останньому, який відбувся у North ShoreCenter For Performing Arts, став найемоційнішим. Співачка вразила українську діаспору словами про Україну, викликавши сльози на очах у глядачів:

«Боже, яке це велике щастя перелетіти через пів землі і побачити всіх вас. І почути ваші голоси, побачити ваші очі, як ви знаєте і співаєте мої пісні. Я навіть поняття не мала скільки тут є моїх прихильників. Я дуже щаслива, що сьогодні з вами тут зустрілася. Я хотіла вам побажати багато щастя, грошей, багато здоров’я…щоб ми, українці, хотіли жити в своїй країні, щоб в нас там було так добре і нам нікуди не хотілось їхати. А найголовніше, щоб в нашій країні якомога швидше був мир. Дуже вам дякую!», – завершила свій емоційний виступ Полякова.

 

Після закінчення туру містами США та Канади співачка разом із продюсером Михайлом Ясинським та сім’ями відправилися у відпустку до  Мексики.

Оля Полякова розчулила глядачів у ЧикагоОля Полякова розчулила глядачів у Чикаго 

Читайте также:  Желание попрощаться с женой в аэропорту обернулось арестом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

16 + 12 =

наверх