5752 MamaRika нарешті одружилася!

MamaRika нарешті одружилася!«Цінувати тих, хто поруч», – головний посил новоготреку MamaRika «Maemo», який вийшов разом зкліпомзізнанням: співачка нарешті вийшла заміжза Сергія Середу!

 

Весілля відбулося в режимі повної таємності, томущо пара прийняла рішення, що ця подія тільки дляних двох.

 

Ми вирішили сховатися від усіх та втекти на острів. Це було принципово важливо для того, щобнас ніщо не відволікало і ми належали тільки одинодному, пояснює MamaRika.

 

Церемонія пройшла на безлюдному пляжі острова Панган (Таїланд). Із присутніх був тільки місцевийтайський житель, який провів таїнство обмінуклятвами.

 

– Все пройшло дуже романтично і дуже інтимно, я проридала всю церемонію, відверто каже співачка. – Після цього ми дуже зблизилися і наші відносинистали ще більш трепетними та піднесеними. Прийшло усвідомлення, що потрібно берегти цейдар, який нам подарував Бог.

 

На нареченій була біла мереживна сукня в стилібохо від італійського бренду Tina Valerdi(https://www.instagram.com/tinavalerdi_official/), а на нареченому – легкий лляний костюм. Обидвапровели церемонію і обмінялися клятвами вічноїлюбові, стоячи босоніж на білосніжному піску на березі Сіамської затоки.

 

Зйомки кліпу пройшли в форматі абсолютноїспонтанності: за щасливим збігом обставинмолодята дізналися, що в той же час в Таїландібудуть відпочивати їхні друзі, які і виступилирежисерами, операторами та стилістами – Максим Дорошенко та Яна Лєскова.

 

– Нашою маленькою, але дуже продуктивною командою, ми в довільній формі шукали локації і зйомки проходили не перешкоджаючи медовомумісяцю. Вся магія кліпу була в тому, що, по суті, знімальна група просто підглядала за нами, тому все виглядає максимально органічно. Ми не намагалися бути кимось і грати ролі, тому відеовийшло таким романтичним і особистим. А пісня«Maemo» з’явилася задовго до весілля, вона стала передвісником нашої церемонії і ми зрозуміли, щовсе не випадково, розповідає співачка.

 

Читайте также:  В Швеции будут платить 2000 евро за появление на работе

Головний меседж пісні, за словами самоїMamaRika: «Ми повинні цінувати те, що у нас є в даний момент, і берегти це. А головне – людей поруч».

 

– А коли ви додивитеся кліп до кінця, то побачитеневеличкий сюрприз реальний кадр з нашоговесілля!MamaRika нарешті одружилася!MamaRika нарешті одружилася!MamaRika нарешті одружилася!MamaRika нарешті одружилася!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 4 =

наверх