Ліам Пейн лагодить машину і дає концерт в рекламі парфумів

Ліам Пейн лагодить машину і дає концерт в рекламі парфумівЛіам Пейн став обличчям нової рекламної кампанії білизни . Фотосесія і зйомки ролика пройшли в Берліні, компанію музикантові в ліжку в апартаментах склала напівоголена модель Стелла Максвелл. Фрагменти цієї зйомки з’являться і на обкладинці нового номера журналу GQ, одним з героїв якого став 26-річний учасник One Direction. Ліам в інтерв’ю поділився деякими подробицями цієї історії.

– Перш ніж укласти контракт на рекламу, я відправився в свій спортзал і сказав: «Я збираюся зніматися в рекламі нижньої білизни», – бо треба було відповідати ролі, – каже музикант. – І я працював над своєю дупою, але і після зйомки продовжую це робити: бо, коли починаєш займатися спортом, зупинитися важко, я тепер це знаю.

Пейн також зізнався, що перед фотосесією (і під час неї) вони зі Стелою випили для хоробрості чимало текіли, тому що виявилися «набагато більш голими», ніж передбачалося.

– В якийсь момент все це стало нагадувати зйомки софт-порно, і, я думаю, моя мама мене вб’є, якщо це побачить, – пожартував він.

Читайте также:  Комитеты Верховной Рады 9 созыва: перечень утвердила подготовительная группа

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре + 1 =

наверх