5913 Дуа Ліпа та скандал на MTV VMA

Дуа Ліпа та скандал на MTV VMA


 |  ❤ 32  |  ☻ 0
Категория: Шоубиз
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Дуа Ліпа та скандал на MTV VMAНомінанти на премію MTV Video Music Awards були оголошені всього декілька годин тому. Лідерами за кількістю номінацій стали Леді Гага і Аріана Гранде (по дев’ять у кожній), в шести номінаціях претендують на нагороди Біллі Айлиш і Weeknd, в п’яти – Тейлор Свіфт.  У той же день стартувало глядацьке голосування в 15 гендерно нейтральних категоріях, включаючи «Відео року», «Артист року», «Краще карантинне виступ» та інших на офіційному сайті каналу. Воно триватиме до 23 серпня, а в номінації «кращий новий артист» – до дня вручення нагород.  Церемонія MTV VMA 2020 відбудеться 30 серпня в Брукліні, Нью-Йорк.  Формат її проведення буде названий пізніше.

Дуа Ліпа та скандал на MTV VMA
В центрі скандалу опинилася британська співачка Дуа Ліпа. Як виявилося, Дуа не отримала жодної важливої номінації, на що фанати і багато користувачів Твіттера дуже бурхливо відреагували, вважаючи, що відеографія співачки є однією з кращих в цьому році і заслужила потрапити в головні номінації.

Дуа Ліпа та скандал на MTV VMA

Все ж, MTV повністю не проігнорували роботи співачки і помістили кліпи «Physical» і «Don’t  Start Now» в чотири технічні номінації, серед яких «Краща режисура» і «Краща хореографія».  Однак, в разі перемоги, Дуа не отримає статуетки ні в одній із заявлених категорій.

Читайте также:  Новий запальний трек «Tick Tock» від Clean Bandit

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пять × 2 =

наверх