5738 День “X”! TamerlanAlena представляють свій третій студійний альбом!

День “X”! TamerlanAlena представляють свій третій студійний альбом!TamerlanAlena – дует, який став уособленням української R’n’b музики, представляє свій третій студійний альбом під назвою “X”! Новий лонгплей присвячений 10-річчю творчого шляху групи.

День “X”! TamerlanAlena представляють свій третій студійний альбом!

Робота над альбомом тривала більше двох років. До платівки символічно увійшло 10 треків: п’ять уже заявлених, серед яких хіти “Возврата.net”, “Рано”, “Не уходи домой” і п’ять абсолютно нових. Спеціальним релізом в альбомі став одинадцятий титульний трек “Таксі”, прем’єра якого відбулася за тиждень до релізу платівки. Сингл вже встиг міцно зайняти місце в радіо-ефірі.

День “X”! TamerlanAlena представляють свій третій студійний альбом!

– “X” можна трактувати і як “10” – 10 років творчості в тандемі, 10 років нашій музиці. І як щось незвідане – нове звучання, новий етап у житті, – розповіли про створення альбому “X” TamerlanAlena. – Кожна пісня в ньому створена нами, і пропущена через особисту історію відносин. Це альбом про любов, про справжні почуття та емоції, які переживаємо всі ми.

День “X”! TamerlanAlena представляють свій третій студійний альбом!

У Мегамікс “X” також увійшов дует з канадським репером Magnum і колаборація з ізраїльським Dj Zvika Brand. Авторами всіх треків альбому стали самі артисти.

Альбом TamerlanAlena “X” вже доступний для скачування на всіх музичних платформах.

Читайте также:  Парламент Британии проголосовал за перенос «брексита»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 + 4 =

наверх