3283 Артем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліції

Артем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліціїАртем Пивоваров зняв кліп-повернення в епоху 2000-х. Вже цієї п’ятниці відбудеться прем’єра відеокліпу від Артема Пивоварова.

Ідея нового перформансу Артема Пивоварова – заспівати про 2000-х і зробити музику, яка максимально передала атмосферу тих років, перенесла б туди. Цей трек і відеоробота – немов нагадування нам, «дітям 2000-х», про ту цікаву епоху, яка певною мірою впливала на наші смаки і формувала світосприйняття.
 
«Для мене період кінця 90-х – початку 2000-х – час відкриття різних музичних проектів і нових напрямків в культурі взагалі. У нашому новому відео крізь образи персонажів ми робимо певне відсилання на яскравих представників культури того часу. Актори, які беруть участь в нашому кліпі, були підібрані випадковим чином, але всі вони причетні до проекту «Топ-модель по-українськи». Я дуже радий, що нашу ідею підтримав Вова Демчинський (Dastich Fantastich) – він же виступив як один з героїв і взяв участь в створенні образу Артема. Також в зйомках взяли участь Сергій Стоун, учасник першого сезону «Топ модель по-українськи».

Артем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліціїАртем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліціїАртем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліціїАртем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліції

«Це буде кліп настрою в стилі роуд-муві. Ми все знімаємо в русі, історія розгортається виключно в машині. Це не просто одна локація, це один об’єкт, технічно складний. Але немає нічого неможливого. Ми знімаємо вулиці Києва на заході, також є і вечірні сцени, тому буде різний настрій по світлу, різний стан атмосфери, постійно мінливий за вікном кабріолета. Я думаю, що цей візуал, повністю відповідає новій пісні », – поділився режисер Тарас Голубков

Артем Пивоваров провів 10 годин із супроводом української поліції

Цікаво, що для якісного кадру і безпеки весь період знімального процесу лафет супроводжувала машина поліції.

Джерело: PR agency YULA

Читайте также:  EVRIS впервые попала в международный рейтинг

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

1 × 4 =

наверх