Великого сольного концерту українського артиста Артема Пивоварова «Земной» фанати чекали більше двох років! І сьогодні артист заявив про дату додаткового шоу – 15 листопада. Цієї осені Артем Пивоваров дасть два сольних концерти в київському клубі Atlas!

Тепер фани можуть придбати квитки на додатковий концерт стихійного артиста й відвідати цілий музичний вікенд – 15 і 16 листопада. «Для мене дуже важливо показати всім стихійним своє нове шоу, до якого ми готуємося вже більше півроку. Масштаби зацікавленості глядачів підштовхнули нас до організації ще одного концерту. Музичний екшн у столиці відбудеться 15 і 16 листопада »– розповів Артем.

Крім презентації нових пісень з майбутнього альбому «Земной», стихійний артист готується дивувати глядачів незвичайною сценою, видовищним світловим шоу та декораціями. Артем обіцяє, що це буде найяскравіший концерт за всю його кар’єру. Вихід четвертого альбому Артема Пивоварова із назвою «Земной» анонсований на кінець жовтня. Він продовжить тему стихій у творчості артиста. Медіапартнером події стане tochka.net, ТВ-партнером – Music Box.