2136 АНТИТІЛА зібрали прихильників на перше стадіонне шоу

АНТИТІЛА зібрали прихильників на перше стадіонне шоуУ суботу, 25 травня популярний український гурт АНТИТІЛА представив концертне шоу «Hello», зібравши на стадіоні «Арена Львів» близько двадцяти тисяч прихильників. Це був перший концерт стадіонного туру в підтримку нового альбому «Hello».   

АНТИТІЛА зібрали прихильників на перше стадіонне шоу

Концертну програму вечора відкрили спеціальні музичні гості – відомий рок гурт з Польщі CHEMIA та талановитий український артист MELOVIN.

Програма гурту АНТИТІЛА тривала близько двох з половиною годин. Музиканти презентували новий альбом «Hello». Окрім вже відомих хітів «TDME», «Вірила», «Лови момент», “LEGO”, гурт виконав й  інші пісні з нової платівки, а також зіграв хіти з попередніх альбомів.

АНТИТІЛА зібрали прихильників на перше стадіонне шоу

«Історична для нас подія. Це табуни мурах по тілу від стадіонного хору, коли разом з тобою і часто замість тебе люди співають пісні. Це неймовірне усвідомлення того, що для цих десятків тисяч людей наша музика має значення і займає важливе місце у житті. Я бачив дуже багато родин із малечею на трибунах, я бачив дітей і підлітків які співали слова всіх пісень. А ще, половину концерту і фан зона і трибуни шалено танцювали і стрибали. Іноді я навіть переживав за безпеку.

АНТИТІЛА зібрали прихильників на перше стадіонне шоу

Нюанс ще й  в тому, що сам концерт на «Арена Львів»  був під загрозою зриву, ми про це не говорили, але дехто вважав що спорт і футбольний матч на новому газоні стадіону важливіший за музику. Але, на щастя, все вдалося владнати і ми змогли відстояти концерт, хоча й пішли на обмеження щодо половини стадіону, мінімізувавши загрози для газону і майбутнього матчу збірної України.

В результаті все відбулося, і ми ще раз переконалися, що для тисяч людей АНТИТІЛА – більше ніж музика»- поділився враженнями Тарас Тополя. – поділився враженнями Тарас Тополя.

АНТИТІЛА зібрали прихильників на перше стадіонне шоу

Нагадаємо, стадіонний тур у підтримку альбому «Hello» відбудеться у п’яти містах України. Відчути атмосферу концертного шоу «Hello» зовсім скоро зможуть глядачі інших міст: 7 червня у Харкові, 15 червня у Полтаві, на День Незалежності в Одесі та 17 листопада у столиці.

Читайте также:  Минрегионстрой взялася улучшать строительные нормы автодорог

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × два =

наверх