95 судей-«пятилеток» получили рекомендации о назначении (фамилии)

95 судей-«пятилеток» получили рекомендации о назначении (фамилии)



22.10.2019 15:59

Высшая квалификационная комиссия судей Украины рекомендовал назначить на должности 95 судей, у которых закончился срок полномочий.

Об этом «ЗиБ» сообщили в пресс-службе ВККС.

21 октября на заседании Высшей квалификационной комиссии судей Украины рассматривался вопрос о рекомендации для назначения на должности судей, у которых закончился срок полномочий.

Соответствие занимаемой должности судьи, который назначен на должность сроком на пять лет до вступления в силу Закона Украины «О внесении изменений в Конституцию Украины (относительно правосудия)», должна быть оценена в порядке, установленном законом.

Учитывая результаты квалификационного оценивания, Комиссия приняла рекомендовать для назначения на должность судей:

Адамов Асен Семенович — Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Анохін Андрій Миколайович — Козелецький районний суд Чернігівської області

Бак Мар’яна Дмитрівна — Виноградівський районний суд Закарпатської області

Берднікова Галина Володимирівна — Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області

Беспальок Оксана Андріївна — Марганецький міський суд Дніпропетровської області

Бистрова Лілія Олександрівна — Баглійський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Білик Ольга Володимирівна — Уманський міськрайонний суд Черкаської області

Богданова Олена Едуардівна — Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградської області

Булига Наталія Олександрівна — Бобровицький районний суд Чернігівської області

Бучко Тамара Миколаївна — Рівненський міський суд Рівненської області

Вайновська Олена Євгенівна — Володарський районний суд Донецької області

Валігурська Людмила Василівна — Херсонський міський суд Херсонської області

Висоцька Ганна Володимирівна — Обухівський районний суд Київської області

Вінтоняк Наталія Дмитрівна — Автозаводський районний суд міста Кременчука Полтавської області

Войцеховська Яна Вікторівна — Херсонський міський суд Херсонської області

Волчек Наталя Юріївна — Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області

Гайдук Алла Леонтіївна — Любомльський районний суд Волинської області

Читайте также:  Супердешевые 4K-телевизоры Xiaomi поступают в продажу

Голенко Ірина Петрівна — господарський суд Луганської області

Гончарук Олексій Петрович — Іванківський районний суд Київської області

Гриневич Володимир Станіславович — Вінницький міський суд Вінницької області

Гуменюк Костянтин Петрович — Вінницький міський суд Вінницької області

Добош Наталія Богданівна — Пустомитівський районний суд Львівської області

Добрєв Микола Васильович — Ленінський районний суд
міста Запоріжжя

Єригіна Інна Михайлівна — Богунський районний суд
міста Житомира

Жмудь Олександр Олексійович — Вінницький міський суд Вінницької області

Жуковська Олександра Юріївна — Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

Заворотна Оксана Леонідівна — Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Замкова Яна Василівна — Дніпровський районний суд міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Зосименко Олександр Миколайович — Богунський районний суд міста Житомира

Ікорська Єлізавета Сергіївна — Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області

Ісаков Дмитро Олександрович — Ленінський районний суд
міста Запоріжжя

Карапута Олена Олександрівна — Корюківський районний суд Чернігівської області

Кашуба Антон Валерійович — Виноградівський районний суд Закарпатської області

Кокорєв Вячеслав Валентинович — Ленінський районний суд міста Миколаєва

Колодяжний Андрій Олександрович — Глухівський міськрайонний суд Сумської області

Колочко Оксана Володимирівна — Жовтневий районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Корнєєва Владлена Вікторівна — Добропільський міськрайонний суд Донецької області

Косолап Марина Миколаївна — Ковпаківський районний суд міста Суми

Костів Ліля Іванівна — Лановецький районний суд Тернопільської області

Косюк Анатолій Петрович — Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Крамар Олена Миколаївна — Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області

Кратко Дмитро Михайлович — Маловисківський районний суд Кіровоградської області

Кузнецов Дмитро Володимирович — Іллічівський районний суд міста Маріуполя Донецької області

Кулик Євген Володимирович — Корецький районний суд Рівненської області

Читайте также:  Сенат США одобрил санкции против «Северного потока - 2»

Кулінка Людмила Дмитріївна — Кіровський районний суд
міста Кіровограда

Купін Володимир Вікторович — Балаклійський районний суд Харківської області

Курницька Вікторія Ярославівна — Сколівський районний суд Львівської області

Лесько Максим Олександрович — Чуднівський районний суд Житомирської області

Лук’янова Олена Вікторівна — Ленінський районний суд
міста Кіровограда

Мазурчак Вадим Михайлович — Ярмолинецький районний суд Хмельницької області

Майна Ганна Євгенівна — Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Майстер Ігор Полікарпович — Добровеличківський районний суд Кіровоградської області

Мальцев Сергій Олексійович — Котелевський районний суд Полтавської області

Масло Сергій Павлович — Близнюківський районний суд Харківської області

Махно Наталія Володимирівна — Коломийський міськрайонний суд Івано — Франківської області

Мирошникова Олена Шаміліївна — Рубіжанський міський суд Луганської області

Мінів Ольга Ігорівна — Кіцманський районний суд Чернівецької області

Нагорна Наталія Володимирівна — Пирятинський районний суд Полтавської області

Овчаренко Олена Леонідівна — Рубіжанський міський суд Луганської області

Одарюк Михайло Павлович — Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

Оприск Зорян Леонович — Жовківський районний суд Львівської області

Орлова Світлана Федорівна — Березнегуватський районний суд Миколаївської області

Панченко Галина Вікторівна — Богунський районний суд
міста Житомира

Петренко Людмила Василівна — Токмацький районний суд Запорізької області

Питель Олена Віталіївна — Барський районний суд
Вінницької області

Пітерських Маріанна Олександрівна — Іршавський районний суд Закарпатської області

Піхало Наталя Володимирівна — Першотравневий районний суд міста Чернівці

Под’ячева Інна Дмитрівна — Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Рагозіна Світлана Олегівна — Дружківський міський суд Донецької області

Рахімова Олена Вікторівна — Каховський міськрайонний суд Херсонської області

Романько Оксана Олександрівна — Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Саадулаєв Анзор Ібрагімович — Шевченківський районний суд міста Києва

Читайте также:  Никакой вражды и интриг? Анастасия Решетова и Алена Шишкова вместе снялись в рекламе

Савчак Сергій Петрович — Цюрупинський районний суд Херсонської області

Сакун Дар’я Ігорівна — Звенигородський районний суд Черкаської області

Сметаніна Аліна Валеріївна — Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області

Смокіна Галина Іванівна — Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області

Сокол Федір Григорійович — Врадіївський районний суд Миколаївської області

Солоха Олег Володимирович — Комсомольський міський суд Полтавської області

Сорокіна Оксана Олександрівна — Вільшанський районний суд Кіровоградської області

Стаднічук Наталія Леонідівна — Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

Сухарник Ірина Ігорівна — Калуський міськрайонний суд Івано — Франківської області

Темнікова Альона Олександрівна — Заводський районний суд міста Миколаєва

Томілін Олексій Миколайович — Жовтневий районний суд
міста Маріуполя Донецької області

Тучков Сергій Сергійович — Комунарський районний суд міста Запоріжжя

Уманська Ольга Вікторівна — Новобузький районний суд Миколаївської області

Федів Лідія Миколаївна — Городенківський районний суд Івано — Франківської області

Федоренко Тетяна Іванівна — Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області

Фоміна Юлія Володимирівна — Краматорський міський суд Донецької області

Хемич Оксана Богданівна — Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Холява Олег Ігорович — Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області

Чаричанський Павло Олексійович — Веселинівський районний суд Миколаївської області

Чебан Наталія Вікторівна — Білгород — Дністровський міськрайонний суд Одеської області

Шалпегіна Ольга Леонідівна — Заводський районний суд
міста Запоріжжя

Шаронова Наталія Олександрівна — Миколаївський районний суд Миколаївської області

Шкиря Віра Миколаївна — Марківський районний суд Луганської області

Якішина Олена Миколаївна — Великоновосілківський районний суд Донецької області

Закон і Бізнес

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три + 1 =

наверх